Otomatik Kontrol Türk Milli Komitesinin seçimli genel kurul toplantısı 25 Kasım Cumartesi günü saat 9:00’da İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Fakültesi İdris Yamantürk Konferans Merkezinde gerçekleştirilecektir. Toplantı için yeter çoğunluğun sağlanamaması halinde aynı gün saat 11:00’da toplantı gerçekleştirilecektir. Toplantıya fiziksel katılım sağlayamayanlar için uzaktan bağlantı imkanı sağlanacak olup toplantıda sadece akademik üye statüsündeki üyelerimiz oy kullanabilecektir.
![ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ SERHAT BOYNUKALIN](https://www.tok.itu.edu.tr/wp-content/plugins/ultimate-member/assets/img/default_avatar.jpg)
Yazar: ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ SERHAT BOYNUKALIN
http://serhatboynukalin.com/biyografi hakkında kısa bilgi